SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre MIERNE POKROČILÝCH

24.06.2017 - 20:00


Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... 


Zastavte sa na ukážkovej lekcii, ak nie ste v salse práve začiatočníkom :-) (odporúča sa tanečníkom so zvládnutými základmi salsy)

Získate základný prehľad o rozdieloch medzi "kubou" a "líniou", naučíte sa základné prvky a prevedenia a budete mať možnosť stretnúť sa a poradiť so skúsenými inštruktormi.
Zabaviť sa a inšpirovať sa viac môžete na MAMBO PARTY - ktorá začína po ukážkovej lekcii. Tejto udalosti sa zvyknú zúčastňovať "línioví" tanečníci z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia a zahraničia. 
Hosťovať bude legendárny dj z Budapešti, viac info o párty TU.

Táto ukážková lekcia nie je určená úplným začiatočníkom v salse.

Kalendár a rozvrh bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): https://labomba.sk/spoznajte

Info o aktuálnych a pripravovaných tanečných kurzoch: https://labomba.sk/kurzy

Kalendár aktivít súvisiacich so salsou: TU

Tešíme sa na vašu návštevu! Registrácia nie je potrebná, je však výhodou :-)


Ukážkové lekcie sú poskytované zdarma. Pri vstupe do klubu však môžete byť vyzvaní k úhrade vstupného na celovečernú MAMBO PARTY & KIZOMBA PARTY & OLDIES PARTY. Vstupné (5€) vám bude v plnej výške vrátené pri odchode po ukážkovej lekcii, ak sa rozhodnete na MAMBO PARTY neostať :-)


[10. jún 2017 - 20:00]