Aktuálne

TEMPO LENTO - Salsa párty (nielen) pre začínajúcich tanečníkov - DJ LOPÉZ

SOBOTA 4.3. DJ LOPÉZ | Tanečná párty, na ktorej stretnete kolegov - priateľov a inštruktorov z vášho tanečného kurzu :-) Ideálne pre začínajúcich tanečníkov, ktorým vyhovuje pomalšie tempo (tempo lento), doprovod inštruktorov a zároveň možnosť zatancovať si so skúsenejšími tanečníkmi. Súčasťou tanečného večera sú ukážkové lekcie salsy a bachaty, na ktoré určite pozvite svojich známych ;-) 

[26. február 2017 - 22:00]

BACHATA (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka bachaty :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu bachaty (bezplatná lekcia), určite vás tento karibský tanec a hudba zaujmú :-) V prípade, že budete mať záujem pridať sa aj na pravidelné tanečné lekcie, info o kurzoch nájdete tu: http://lafiesta.sk/kurzy Kalendár a rozvrh ďalších bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): http://lafiesta.sk/spoznajte

[26. február 2017 - 21:00]

ALL INCLUSIVE CLUB TIME (DJ Jucky)

PIATOK = PÁRTY SVIATOK :-) Tanečný večer s aktuálnym výberom pop a disko hitov. V cene vstupného nápoje počas celej noci.

[25. február 2017 - 21:00]

WEST COAST SWING (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka moderného tanca West Coast Swing :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu, získajte základný prehľad o tomto tanci a ak vás tanec zaujal, pokračujte  ;-) Po ukážkovej lekcii sa môžete zabaviť na peckovej OLDIES PÁRTY, viac sa dočítate na http://oldiespartybratislava.sk.

[25. február 2017 - 21:00]

Fašiangová Latino Párty (DJ Emeterio)

PIATOK - 3.3. - SÁLA 1 - Pozvanie všetkým tanečníkom, netanečníkom, maskám, maškarám a všetkým iným počestným okoloidúcim :-) Táto tradičná piatková párty je latino karnevalom, nájdite preto nejakú škrabošku, klobúk, masku, perá, pierka - a čím farebnejšie, tým lepšie :-)

[22. február 2017 - 21:00]

MAMBO PARTY

LAST SATURDAY in month = mambo time! Enjoy the finest of salsa classics, salsa puerto rico, cross body - mambo, guaguanco, cuban, bachata. Be part of it :-)

[19. február 2017 - 21:00]

Višňovského Verbunk - stredy o 19:00h

STREDY od 1.3. - Príležitostný 5-týždňový tanečný kurz ľudových tancov. Višňovského Verbunk je zábavný, mužský sólový tanec zo Zámutova (Zemplín). Určený pre mužov, ale môžu si ho vyskúšať aj ženy :)

[19. február 2017 - 19:00]

ALL INCLUSIVE DISCO PARTY!

PIATOK = PÁRTY SVIATOK :-) Tanečný večer s aktuálnym výberom pop a disko hitov. V cene vstupného nápoje počas celej noci.

[18. február 2017 - 21:00]

SALSA (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka salsy :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu salsy a ak vás tanec zaujal, ostaňte na latino párty prihláste sa na najbližší kurz ;-) Info o aktuálnych a pripravovaných kurzoch: http://lafiesta.sk/kurzy Kalendár a rozvrh bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): http://lafiesta.sk/spoznajte

[18. február 2017 - 20:00]

JOZEFOVSKÝ PLES

18. marca 2017 - Srdečne vás pozývame na tento slávnostný večer, ktorého súčasťou je zábavný hudobno-tanečný program (prekvapenie) a ULTRA ALL INCLUSIVE MENU - VIP "pitivo a jedivo" počas celej udalosti a v cene vstupného). Tešia sa na vás aj ľudová hudba MUZIČKA, KMEŤOBAND, DJ MUXIMA ... čítajte viac :-)

[16. február 2017 - 20:00]

BACHATA 1 - kurz pre začiatočníkov, štvrtky o 19h od 23. februára

Bachata - obľúbený párový tanec, ktorý si zatancujete na každej latino párty, či tančiarni :-) V tomto kurze získate základné pohybové zručnosti a naučíte sa základné kroky, ktorými záverom kurzu zvládnete svoju bachatovú "mini choreografiu".  Kurz "Bachata 1" - tentoraz vo štvrtky o 19:00h, od 23. februára v La Fiesta (Prievozská 18, Bratislava). Pridajte sa, tešíme sa na vašu návštevu :-) Registrácia TU

[15. február 2017 - 19:00]

SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre mierne pokročilých

SOBOTA - 25.2. - Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... Ak nie ste v salse práve začiatočníkom, zastavte sa na ukážkovej lekcii :-)

[11. február 2017 - 20:00]

ZÁKLADY KIZOMBY - stredy o 20:00h

Kizomba, párový a romantický tanec sa v poslednej dobe teší naozaj veľkej popularite. Svojou nenáročnosťou, tanečným komfortom a chytľavou hudbou osloví takmer každého a dnes sa pravidelne hráva na takmer každej (nielen) "latino párty". Túto hudbu a tanec si určite zamilujete...mimochodom, kizomba sa považuje za najsexy tanec ;-)

[1. február 2017 - 20:00]

BACHATA SENSUAL - utorky o 20:00h

UTORKY o 19:00h od 22. 2. - Bachata sensual je považovná za fúziu tanca a "divadla" avšak s precíznymi princípmi vedenia a nasledovania. Tanec je tu interpretáciou hudby, s prevažne kruhovými pohybmi a vlnením - s výnimkou dynamických častí hudby, kedy nastupujú izolácie a náklony :-) 6-týždňový tanečný kurz bachaty, prvý kurz zo skupiny BACHATA SENSUAL - určený stredne pokročilým a pokročilým tanečníkom. 

[31. január 2017 - 20:00]

Brazílsky Zouk - kurz pre začiatočníkov

NOVINKA! Brazílsky Zouk - Tanečný kurz od 27. februára (pondelky). ZOUK je mladý tanec, ktorý pomaly dobýva celý svet. Má veľa podôb a každý vie doň vniesť to svoje. Je možné nájsť si v ňom priestor na kreativitu, improvizáciu, hravosť. Je senzuálny a zároveň dynamický. To aj vďaka upravenej modernej hudbe, ktorá často znie lepšie ako originál. Počuť v nej zmeny rytmu, pauzy a to všetko robí z tancovania jedinečný zážitok. Radi sa o to všetko s vami podelíme ;-) Po lekciách: tančiareň.

[28. január 2017 - 19:00]

Tanečné kurzy pre začiatočníkov - Február 2017

Záver skvelej zimy bude najlepší v pohybe :-) Zatancujte si a naučte sa svoj vysnívaný tanec - začíname 20,21,22,23 februára! #kubánska SALSA #romantická BACHATA #sexy KIZOMBA #slovenské ĽUDOVÉ #moderný WCS #senzuálny ZOUK :-) Prehľad všetkých kurzov - čítaj viac na odkaze :-)

[26. január 2017 - 20:00]

Kurzy ľudových tancov

Ľudové tance nás sprevádzajú odmalička a budú súčasťou kultúry nášho regiónu stále. Na svadbách, plesoch, oslavách, zábavách či festivaloch... Dožičte si pár lekcií so skvelým inštruktorom a získate nielen veľa užitočných zručností a tanečné sebavedomie, ale nájdete príležitosť na skvelé odreagovanie sa :-) Začíname 22. februára, čítajte viac...

[25. január 2017 - 18:00]

SEMBA & RITMOS ANGOLANOS 1 - utorky o 20:00h

NOVINKA PRE POKROČILÝCH TANEČNÍKOV! Tento tanečný kurz je o prepojení s príbuznými tanečnými a hudobnými štýlmi ako semba tradičná, kuduro, rebita, danca de roda a cabetula. Všetky tieto žánre sú súčasťou hudobného sveta z rodiska semby a stretávate ich aj na pravidelnách tančiarniach a párty vo vašom okolí. Semba má veľmi blízko k ďalším veselým tancom :-) Ak vás takéto experimentovanie zaujalo, pridajte sa na celý kurz, bude to zábava! UTORKY O 20H, OD 21. FEBRUÁRA

[22. január 2017 - 20:00]

Novoročná – New Year‘s Milonga Abrazo

Tanečný večer argentínskeho tanga so živou hudbou.

[17. december 2016 - 21:00]

Informácie o show - Tvoja tvár znie povedome

Informácie o show - čítajte viac na tomto odkaze: Tvoja tvár znie povedome :-)

[10. október 2016 - 16:27]

TEMPO LENTO - Salsa párty (nielen) pre začínajúcich tanečníkov

PIATOK, SÁLA 1 (Havana) | Tanečná párty, na ktorej stretnete kolegov - priateľov a inštruktorov z vášho tanečného kurzu :-) Ideálne pre začínajúcich tanečníkov, ktorým vyhovuje pomalšie tempo (tempo lento), doprovod inštruktorov a zároveň možnosť zatancovať si so skúsenejšími tanečníkmi. Súčasťou tanečného večera sú ukážkové lekcie salsy a bachaty, na ktoré určite pozvite svojich známych ;-)

[16. september 2016 - 21:00]

AKTUALIZÁCIA: "REPETE" - zopakujte si kurz bezplatne, častokrát taká možnosť je :-)

Navštevujete pravidelne tanečný kurz a uvítali by ste možnosť zopakovať si ho? Alebo sa vám stáva, že je na lekcii nepomer dám/pánov? Čítajte ďalej a ak sa vám táto ponuka zapáči, zdieľajte s priateľmi :-)

[5. august 2016 - 11:40]

Tip na darček: Darčekové poukážky

Priaznivcom našich služieb ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukážok. Zvoliť si môžete hodnotu poukážky alebo konkrétnu službu, ktorú si želáte podarovať a poukážku môžete obdržať aj poštou...

[15. december 2015 - 5:26]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. september 2014 - 13:57]