Aktuálne

OLDIES PARTY - SATURDAY NIGHT FEVER!

SOBOTA 29.4. - Tanečná noc a cesta za hudobnou klasikou = to najlepšie pre každého :-) OLDIES PÁRTY s prvotriednym DJ-om a s najlepšími hudobnými setmi - Tri tanečné parkety - Ukážková lekcia West Coast Swing o 21:00h - Ukážková lekcia Salsa Puerto Rico o 20:00h - Mambo stage - West coast swing stage. ČÍTAJ VIAC...

[23. apríl 2017 - 21:00]

WEST COAST SWING Party ❖ Bratislava

SOBOTA - SÁLA 3 - Príďte sa zabaviť a zatancovať si párty tanec west coast swing  na modernú hudbu a spoznajte našu komunitu výborných tanečníkov a skvelých ľudí / Come and join us at the party, have fun and dance west coast swing to contemporary music, meet with our community of great dancers and wonderful people.

[23. apríl 2017 - 21:00]

MAMBO PARTY by DJ FREELANCER (Budapest)

LAST SATURDAY in month = mambo time! Enjoy the finest of salsa classics, salsa puerto rico, cross body - mambo, guaguanco, cuban, bachata. Be part of it :-)

[23. apríl 2017 - 21:00]

FIESTA LATINA by DJ Lopez

PIATOK, 28. 4. | Pozývame Vás na salsový tanečný večer s DJ Lopez-om, dlhoročným hudobným expertom nielen na salsu a bachatu :-) | Vedľajšia tanečná sála / kaviareň: CLUB MUSIC (DJ Fashion Sound) 

[22. apríl 2017 - 21:00]

BACHATA 1 - kurz pre začiatočníkov, utorky o 19h od 15. mája

Bachata - obľúbený párový tanec, ktorý si zatancujete na každej latino párty, či tančiarni :-) V tomto kurze získate základné pohybové zručnosti a naučíte sa základné kroky, ktorými záverom kurzu zvládnete svoju bachatovú "mini choreografiu".  Kurz "Bachata 1" - tentoraz v utorky o 19:00h, od 16. mája v La Fiesta (Prievozská 18, Bratislava). Pridajte sa, tešíme sa na vašu návštevu :-) Registrácia TU

[18. apríl 2017 - 19:00]

WEST COAST SWING (demo lekcia zdarma)

Ochutnávka moderného tanca West Coast Swing :-) Aj keď sa West coast swing (WCS) môže tancovať na široké spektrum hudby ako je blues, swing, jazz, rock’n’roll, rock, country, funky, vo svojej dnešnej podobe sa v páre tancuje prevažne na modernú hudbu, MTV, Top 40. Tento tanec si teda zatancujete všade a na všetko :)

[15. apríl 2017 - 21:00]

SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre MIERNE POKROČILÝCH

SOBOTA - 29.4. - Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... Ak nie ste v salse práve začiatočníkom, zastavte sa na ukážkovej lekcii :-)

[15. apríl 2017 - 20:00]

Tip na darček: Darčekové poukážky

Priaznivcom našich služieb ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukážok. Zvoliť si môžete hodnotu poukážky alebo konkrétnu službu, ktorú si želáte podarovať a poukážku môžete obdržať aj poštou...

[15. december 2015 - 6:26]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. september 2014 - 14:57]