BACHATA 1 - kurz pre začiatočníkov, štvrtky o 20h od 29. júna

Bachata - obľúbený párový tanec, ktorý si zatancujete na každej latino párty, či tančiarni :-) V tomto kurze získate základné pohybové zručnosti a naučíte sa základné kroky, ktorými záverom kurzu zvládnete svoju bachatovú "mini choreografiu".  Kurz "Bachata 1" - tentoraz vo štvrtky o 20:00h, od 29. júna v La Fiesta (Prievozská 18, Bratislava). Pridajte sa, tešíme sa na vašu návštevu :-) Registrácia TU

[21. June 2017 - 20:00]

KIZOMBA NIGHT by DJ ERIC (Angola)

SOBOTA 24.6. - Kizomba meeting :-) ♫ kizomba | semba | tarraxinha | ghetto zouk | afro beatz ♫ Kizomba ladies` styling, 20:00h (Mara Lukama) ♫ Kizomba men` styling, 20:00h (Boris Malec) ♫ Free kizomba class for absolute beginners, 21:00h - call your friends to discover magic of kizomba :-) PARTY BY DJ ERIC (Angola)

[18. June 2017 - 22:00]

MAMBO PARTY by DJ FREELANCER (Budapest)

LAST SATURDAY in month = mambo time! Enjoy the finest of salsa classics, salsa puerto rico, cross body - mambo, guaguanco, cuban, bachata. Be part of it :-)

[18. June 2017 - 21:00]

KIZOMBA (ukážková lekcia zdarma)

SOBOTA o 21:00h | Skúste zdarma kizombu :-) Zastavte sa na ukážkovej lekcii (s profi inštruktormi), pozvite priateľov, zabavte sa na rozbehnutej párty a ak vás tento tanec zaujal, prihláste sa na niektorý kurzový termín :-)

[18. June 2017 - 21:00]

OLDIES PÁRTY

Tanečná noc a cesta za hudobnou klasikou = to najlepšie pre vás :-) OLDIES PÁRTY s prvotriednym DJ-om a s najlepšími hudobnými setmi a ako obvykle, v ponuke viac ako jeden tanečný parket :-)

[18. June 2017 - 21:00]

Kizomba Men` Styling s Borisom

Príležitostný kizomba workshop pre pánov (všetky úrovne), zameraný na tanečné vedenie, footwork, vnímanie hudby, postoj, držanie tela a rám. Možnosť zdokonaliť sa v tanečnej ladnosti a v tom, ako pôsobiť prirodzene na parkete - kizomba, tarraxinha, semba. Netreba sa registrovať - možnosť využiť bežné permanentky alebo jednorazové vstupy.

[18. June 2017 - 20:00]

Kizomba Ladies` Styling s Marou

Príležitostný kizomba workshop pre dámy (všetky úrovne), zameraný na prácu s bokmi / s panvou, a s dôrazom aj na "kizombovú chôdzu". Možnosť zdokonaliť sa v nasledovaní partnera, v tanečnej ladnosti a v tom, ako pôsobiť viac sexy počas tancovania - kizomba, tarraxinha, či semba. (Netreba sa registrovať vopred) | Možnosť využiť klubové karty alebo jednorazové vstupy.

[18. June 2017 - 20:00]

SALSA (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka salsy :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu salsy a ak vás tanec zaujal, ostaňte na latino párty prihláste sa na najbližší kurz ;-) Info o aktuálnych a pripravovaných kurzoch: http://labomba.sk/kurzy Kalendár a rozvrh bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): http://labomba.sk/spoznajte

[17. June 2017 - 20:00]

Čardáš - PRVÝ KONTAKT - stredy o 18:00h

STREDY OD 28.6. ČARDÁŠ - Stretávate sa s ním na každej svadbe, ľudovej zábave či oslave....od malička :-) Ak by ste však chceli posunúť svoje čardášové kúsky a schopnosti ďalej, pridajte sa na tento kurz - Fredo z tanečného súboru "Partia" sa o svoje zručnosti rád podelí aj s Vami  :-)  Čardáš - kurz ľudového tanca, stredy o 18h od 28. júna - 6 lekcií (La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava) Registrácia TU

[11. June 2017 - 18:00]

SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre MIERNE POKROČILÝCH

SOBOTA - 24.6. - Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... Ak nie ste v salse práve začiatočníkom, zastavte sa na ukážkovej lekcii :-)

[10. June 2017 - 20:00]

ZÁKLADY KIZOMBY - stredy o 19:00h

Kizomba, párový a romantický tanec sa v poslednej dobe teší naozaj veľkej popularite. Svojou nenáročnosťou, tanečným komfortom a chytľavou hudbou osloví takmer každého a dnes sa pravidelne hráva na takmer každej (nielen) "latino párty". Túto hudbu a tanec si určite zamilujete...mimochodom, kizomba sa považuje za najsexy tanec ;-)

[7. June 2017 - 19:00]

Tanečné kurzy pre začiatočníkov - JÚN 2017

Ak leto, tak horúce, veselé a zábavné :-) Zatancujte si a naučte sa svoj vysnívaný tanec - začíname 27. júna (utorky - štvrtky)! #kubánska SALSA #romantická BACHATA #sexy KIZOMBA #slovenské ĽUDOVÉ :-) Prehľad všetkých kurzov a registrácie - čítaj viac na odkaze :-)

[2. June 2017 - 18:00]

Salsa pre Začiatočníkov - utorky o 19h alebo stredy o 18h od 27. júna

Tancujte salsu! :-) Získajte nových priateľov a dobre sa odreagujte - kurzom salsy pre začiatočníkov. V júni dva termíny - utorky o 19:00h alebo stredy o 18:00h, v La Fiesta v Ružinove. Ak už tancujete, pozvite svojich známych a čoskoro si zatancujete spolu :-) V cene kurzov nápoje a vstupy na párty v deň lekcie. Viac info ...

[30. May 2017 - 19:00]

Kurzy ľudových tancov pre každého - stredy od 27. júna

Ľudové tance nás sprevádzajú odmalička a budú sprevádzať navždy :-) Či ste začiatočník alebo pokročilý alebo skúsený folklórista, nájdite si ten svoj, zabudnite na povinnosti a zabavte sa s nami :-)

[30. May 2017 - 18:00]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. September 2014 - 14:57]

La Fiesta, café & latin club

offers to all funs of latino and afro music, the regular weekend parties and dance workshops and a daily social dance opportunities and courses with the experienced instructors, DJ-s, music bands and professional dancers, not just from Slovakia.

Experience the atmosphere of Cuba and Havana, Angola or Brasil with the popular dance and music styles and latin and afro dances coming from Middle and South Americas and Africa, as are the  salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro... and much more :-)

Club with two independent dance floors, equipped with a modern bar and a stylish café section can be found in a wider center of Bratislava city (Ruzinov). It`s easily reachable by shuttle bus, and there is a large parking area available right in the front of the entrance.

Relax with your friends, partners or colleagues with a cup o good coffee or tee, please your apetite by choosing a right vine from our vine card or enjoy the refreshing mixed drinks - here in La Fiesta.

We look forward to your visit :-)