OLDIES PARTY - SATURDAY NIGHT FEVER!

SOBOTA 29.4. - Tanečná noc a cesta za hudobnou klasikou = to najlepšie pre každého :-) OLDIES PÁRTY s prvotriednym DJ-om a s najlepšími hudobnými setmi - Tri tanečné parkety - Ukážková lekcia West Coast Swing o 21:00h - Ukážková lekcia Salsa Puerto Rico o 20:00h - Mambo stage - West coast swing stage. ČÍTAJ VIAC...

[23. April 2017 - 21:00]

WEST COAST SWING Party ❖ Bratislava

SOBOTA - SÁLA 3 - Príďte sa zabaviť a zatancovať si párty tanec west coast swing  na modernú hudbu a spoznajte našu komunitu výborných tanečníkov a skvelých ľudí / Come and join us at the party, have fun and dance west coast swing to contemporary music, meet with our community of great dancers and wonderful people.

[23. April 2017 - 21:00]

MAMBO PARTY by DJ FREELANCER (Budapest)

LAST SATURDAY in month = mambo time! Enjoy the finest of salsa classics, salsa puerto rico, cross body - mambo, guaguanco, cuban, bachata. Be part of it :-)

[23. April 2017 - 21:00]

FIESTA LATINA by DJ Lopez

PIATOK, 28. 4. | Pozývame Vás na salsový tanečný večer s DJ Lopez-om, dlhoročným hudobným expertom nielen na salsu a bachatu :-) | Vedľajšia tanečná sála / kaviareň: CLUB MUSIC (DJ Fashion Sound) 

[22. April 2017 - 21:00]

WEST COAST SWING (demo lekcia zdarma)

Ochutnávka moderného tanca West Coast Swing :-) Aj keď sa West coast swing (WCS) môže tancovať na široké spektrum hudby ako je blues, swing, jazz, rock’n’roll, rock, country, funky, vo svojej dnešnej podobe sa v páre tancuje prevažne na modernú hudbu, MTV, Top 40. Tento tanec si teda zatancujete všade a na všetko :)

[15. April 2017 - 21:00]

SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre MIERNE POKROČILÝCH

SOBOTA - 29.4. - Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... Ak nie ste v salse práve začiatočníkom, zastavte sa na ukážkovej lekcii :-)

[15. April 2017 - 20:00]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. September 2014 - 14:57]

La Fiesta, café & latin club

offers to all funs of latino and afro music, the regular weekend parties and dance workshops and a daily social dance opportunities and courses with the experienced instructors, DJ-s, music bands and professional dancers, not just from Slovakia.

Experience the atmosphere of Cuba and Havana, Angola or Brasil with the popular dance and music styles and latin and afro dances coming from Middle and South Americas and Africa, as are the  salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro... and much more :-)

Club with two independent dance floors, equipped with a modern bar and a stylish café section can be found in a wider center of Bratislava city (Ruzinov). It`s easily reachable by shuttle bus, and there is a large parking area available right in the front of the entrance.

Relax with your friends, partners or colleagues with a cup o good coffee or tee, please your apetite by choosing a right vine from our vine card or enjoy the refreshing mixed drinks - here in La Fiesta.

We look forward to your visit :-)