TEMPO LENTO - Salsa párty (nielen) pre začínajúcich tanečníkov - DJ LOPÉZ

SOBOTA 4.3. DJ LOPÉZ | Tanečná párty, na ktorej stretnete kolegov - priateľov a inštruktorov z vášho tanečného kurzu :-) Ideálne pre začínajúcich tanečníkov, ktorým vyhovuje pomalšie tempo (tempo lento), doprovod inštruktorov a zároveň možnosť zatancovať si so skúsenejšími tanečníkmi. Súčasťou tanečného večera sú ukážkové lekcie salsy a bachaty, na ktoré určite pozvite svojich známych ;-) 

[26. February 2017 - 22:00]

BACHATA (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka bachaty :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu bachaty (bezplatná lekcia), určite vás tento karibský tanec a hudba zaujmú :-) V prípade, že budete mať záujem pridať sa aj na pravidelné tanečné lekcie, info o kurzoch nájdete tu: http://lafiesta.sk/kurzy Kalendár a rozvrh ďalších bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): http://lafiesta.sk/spoznajte

[26. February 2017 - 21:00]

WEST COAST SWING (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka moderného tanca West Coast Swing :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu, získajte základný prehľad o tomto tanci a ak vás tanec zaujal, pokračujte  ;-) Po ukážkovej lekcii sa môžete zabaviť na peckovej OLDIES PÁRTY, viac sa dočítate na http://oldiespartybratislava.sk.

[25. February 2017 - 21:00]

ALL INCLUSIVE CLUB TIME (DJ Jucky)

PIATOK = PÁRTY SVIATOK :-) Tanečný večer s aktuálnym výberom pop a disko hitov. V cene vstupného nápoje počas celej noci.

[25. February 2017 - 21:00]

Fašiangová Latino Párty (DJ Emeterio)

PIATOK - 3.3. - SÁLA 1 - Pozvanie všetkým tanečníkom, netanečníkom, maskám, maškarám a všetkým iným počestným okoloidúcim :-) Táto tradičná piatková párty je latino karnevalom, nájdite preto nejakú škrabošku, klobúk, masku, perá, pierka - a čím farebnejšie, tým lepšie :-)

[22. February 2017 - 21:00]

MAMBO PARTY

LAST SATURDAY in month = mambo time! Enjoy the finest of salsa classics, salsa puerto rico, cross body - mambo, guaguanco, cuban, bachata. Be part of it :-)

[19. February 2017 - 21:00]

Višňovského Verbunk - stredy o 19:00h

STREDY od 1.3. - Príležitostný 5-týždňový tanečný kurz ľudových tancov. Višňovského Verbunk je zábavný, mužský sólový tanec zo Zámutova (Zemplín). Určený pre mužov, ale môžu si ho vyskúšať aj ženy :)

[19. February 2017 - 19:00]

ALL INCLUSIVE DISCO PARTY!

PIATOK = PÁRTY SVIATOK :-) Tanečný večer s aktuálnym výberom pop a disko hitov. V cene vstupného nápoje počas celej noci.

[18. February 2017 - 21:00]

SALSA (ukážková lekcia zdarma)

Ochutnávka salsy :-) Zastavte sa s priateľmi na ukážkovú lekciu salsy a ak vás tanec zaujal, ostaňte na latino párty prihláste sa na najbližší kurz ;-) Info o aktuálnych a pripravovaných kurzoch: http://lafiesta.sk/kurzy Kalendár a rozvrh bezplatných ukážkových lekcií (aj iných štýlov): http://lafiesta.sk/spoznajte

[18. February 2017 - 20:00]

JOZEFOVSKÝ PLES

18. marca 2017 - Srdečne vás pozývame na tento slávnostný večer, ktorého súčasťou je zábavný hudobno-tanečný program (prekvapenie) a ULTRA ALL INCLUSIVE MENU - VIP "pitivo a jedivo" počas celej udalosti a v cene vstupného). Tešia sa na vás aj ľudová hudba MUZIČKA, KMEŤOBAND, DJ MUXIMA ... čítajte viac :-)

[16. February 2017 - 20:00]

BACHATA 1 - kurz pre začiatočníkov, štvrtky o 19h od 23. februára

Bachata - obľúbený párový tanec, ktorý si zatancujete na každej latino párty, či tančiarni :-) V tomto kurze získate základné pohybové zručnosti a naučíte sa základné kroky, ktorými záverom kurzu zvládnete svoju bachatovú "mini choreografiu".  Kurz "Bachata 1" - tentoraz vo štvrtky o 19:00h, od 23. februára v La Fiesta (Prievozská 18, Bratislava). Pridajte sa, tešíme sa na vašu návštevu :-) Registrácia TU

[15. February 2017 - 19:00]

SALSA L.A. (ukážková lekcia zdarma) - pre mierne pokročilých

SOBOTA - 25.2. - Poznáte rozdiel medzi salsou a salsou? :-) Napríklad medzi "kubánskou" a "líniovou"? Známa aj ako salsa "portorikánska, puerto rico, L.A., crossbody, mambo, on2..." sa LÍNIA od KUBY - točiacej sa - odlišuje nielen priamočiarym pohybom po parkete, ale mnohými ďalšími prvkami. V poslednej dobe je neoddeliteľnou súčasťou tančiarní a párty aj vo Vašom okolí a najlepšie si ju vychutnáte, keď ju na parkete s partnerom / partnerkou správne odlíšite... Ak nie ste v salse práve začiatočníkom, zastavte sa na ukážkovej lekcii :-)

[11. February 2017 - 20:00]

ZÁKLADY KIZOMBY - stredy o 20:00h

Kizomba, párový a romantický tanec sa v poslednej dobe teší naozaj veľkej popularite. Svojou nenáročnosťou, tanečným komfortom a chytľavou hudbou osloví takmer každého a dnes sa pravidelne hráva na takmer každej (nielen) "latino párty". Túto hudbu a tanec si určite zamilujete...mimochodom, kizomba sa považuje za najsexy tanec ;-)

[1. February 2017 - 20:00]

Brazílsky Zouk - kurz pre začiatočníkov

NOVINKA! Brazílsky Zouk - Tanečný kurz od 27. februára (pondelky). ZOUK je mladý tanec, ktorý pomaly dobýva celý svet. Má veľa podôb a každý vie doň vniesť to svoje. Je možné nájsť si v ňom priestor na kreativitu, improvizáciu, hravosť. Je senzuálny a zároveň dynamický. To aj vďaka upravenej modernej hudbe, ktorá často znie lepšie ako originál. Počuť v nej zmeny rytmu, pauzy a to všetko robí z tancovania jedinečný zážitok. Radi sa o to všetko s vami podelíme ;-) Po lekciách: tančiareň.

[28. January 2017 - 19:00]

Tanečné kurzy pre začiatočníkov - Február 2017

Záver skvelej zimy bude najlepší v pohybe :-) Zatancujte si a naučte sa svoj vysnívaný tanec - začíname 20,21,22,23 februára! #kubánska SALSA #romantická BACHATA #sexy KIZOMBA #slovenské ĽUDOVÉ #moderný WCS #senzuálny ZOUK :-) Prehľad všetkých kurzov - čítaj viac na odkaze :-)

[26. January 2017 - 20:00]

Kurzy ľudových tancov

Ľudové tance nás sprevádzajú odmalička a budú súčasťou kultúry nášho regiónu stále. Na svadbách, plesoch, oslavách, zábavách či festivaloch... Dožičte si pár lekcií so skvelým inštruktorom a získate nielen veľa užitočných zručností a tanečné sebavedomie, ale nájdete príležitosť na skvelé odreagovanie sa :-) Začíname 22. februára, čítajte viac...

[25. January 2017 - 18:00]

SEMBA & RITMOS ANGOLANOS 1 - utorky o 20:00h

NOVINKA PRE POKROČILÝCH TANEČNÍKOV! Tento tanečný kurz je o prepojení s príbuznými tanečnými a hudobnými štýlmi ako semba tradičná, kuduro, rebita, danca de roda a cabetula. Všetky tieto žánre sú súčasťou hudobného sveta z rodiska semby a stretávate ich aj na pravidelnách tančiarniach a párty vo vašom okolí. Semba má veľmi blízko k ďalším veselým tancom :-) Ak vás takéto experimentovanie zaujalo, pridajte sa na celý kurz, bude to zábava! UTORKY O 20H, OD 21. FEBRUÁRA

[22. January 2017 - 20:00]

Informácie o show - Tvoja tvár znie povedome

Informácie o show - čítajte viac na tomto odkaze: Tvoja tvár znie povedome :-)

[10. October 2016 - 16:27]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. September 2014 - 13:57]

La Fiesta, café & latin club

offers to all funs of latino and afro music, the regular weekend parties and dance workshops and a daily social dance opportunities and courses with the experienced instructors, DJ-s, music bands and professional dancers, not just from Slovakia.

Experience the atmosphere of Cuba and Havana, Angola or Brasil with the popular dance and music styles and latin and afro dances coming from Middle and South Americas and Africa, as are the  salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro... and much more :-)

Club with two independent dance floors, equipped with a modern bar and a stylish café section can be found in a wider center of Bratislava city (Ruzinov). It`s easily reachable by shuttle bus, and there is a large parking area available right in the front of the entrance.

Relax with your friends, partners or colleagues with a cup o good coffee or tee, please your apetite by choosing a right vine from our vine card or enjoy the refreshing mixed drinks - here in La Fiesta.

We look forward to your visit :-)