BACHATA 1 - kurz pre začiatočníkov, utorky o 18h od 10. januára

Bachata - obľúbený párový tanec, ktorý si zatancujete na každej latino párty, či tančiarni :-) V tomto kurze získate základné pohybové zručnosti a naučíte sa základné kroky, ktorými záverom kurzu zvládnete svoju bachatovú "mini choreografiu".  Kurz "Bachata 1" - tentoraz utorky o 18:00h, od 10. januára ra v La Fiesta (Prievozská 18, Bratislava). Pridajte sa, tešíme sa na vašu návštevu :-) Registrácia TU

[27. December 2016 - 18:00]

Salsa - PRVÝ KONTAKT - stredy o 19:00h - od 10. januára

Tancujte salsu! :-) Spoznajte nových priateľov, úplne sa odreagujte - kurzom salsy pre začiatočníkov, v stredy o 19:00h, v La Fiesta v Bratislave. Ak už tancujete, pozvite svojich známych a čoskoro si zatancujete spolu :-) Hneď po lekciách - tančiareň a párty. Registrácia na tento termín TU

[14. December 2016 - 19:00]

Kurzy Ľudových tancov - Január 2017

Ľudové tance nás sprevádzajú odmalička a budú súčasťou kultúry nášho regiónu stále. Na svadbách, plesoch, oslavách, zábavách či festivaloch... Dožičte si pár lekcií so skvelým inštruktorom a získate nielen veľa užitočných zručností a tanečné sebavedomie, ale nájdete príležitosť na skvelé odreagovanie sa :-) Čítajte viac...

[12. December 2016 - 18:00]

ZÁKLADY KIZOMBY - utorky o 20h alebo štvrtky o 18h (od 10.1.)

Kizomba, párový a romantický tanec sa v poslednej dobe teší veľkej popularite. Svojou nenáročnosťou, tanečným komfortom a chytľavou hudbou osloví takmer každého a dnes sa pravidelne hráva na takmer každej (nielen) "latino párty". Prihláste sa na 6-týždňový kurz pre začiatočníkov - v januári si môžete vybrať dokonca z dvoch ponúkaných termínov, utorky o 20h alebo štvrtky o 18h... Tešia sa na Vás zástupcovia tanečnej školy Kizomba.SK :-)

[11. December 2016 - 20:00]

REGGAETON 1 - pondelky o 20:00h od 9. januára!

Naučte sa základy reggaetonu na kurze, ktorý je špeciálne určený úplným začiatočníkom :-) Keďže sa tomuto žánru venujeme už viac rokov, priestor nájdete aj na pokračovanie a ďalšie zdokonaľovania sa :-) Pondelky o 20h, od 9. januára v La Fiesta s Dee Reggaetonera!  

[10. December 2016 - 20:00]

Informácie o show - Tvoja tvár znie povedome

Informácie o show - čítajte viac na tomto odkaze: Tvoja tvár znie povedome :-)

[10. October 2016 - 16:27]

Prihláste sa na odber noviniek :-)

Ostaňme v kontakte! Prihláste sa na odber FIESTA NEWS a týždenne budete informovaní o novinkách, zaujímavostiach, špeciálnych akciách, predpredajoch... Veríme, že vám takto uľahčíme rozhodovanie o tom, ako budete tráviť svoj vzácny čas ;-)

[13. September 2014 - 13:57]

La Fiesta, café & latin club

offers to all funs of latino and afro music, the regular weekend parties and dance workshops and a daily social dance opportunities and courses with the experienced instructors, DJ-s, music bands and professional dancers, not just from Slovakia.

Experience the atmosphere of Cuba and Havana, Angola or Brasil with the popular dance and music styles and latin and afro dances coming from Middle and South Americas and Africa, as are the  salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro... and much more :-)

Club with two independent dance floors, equipped with a modern bar and a stylish café section can be found in a wider center of Bratislava city (Ruzinov). It`s easily reachable by shuttle bus, and there is a large parking area available right in the front of the entrance.

Relax with your friends, partners or colleagues with a cup o good coffee or tee, please your apetite by choosing a right vine from our vine card or enjoy the refreshing mixed drinks - here in La Fiesta.

We look forward to your visit :-)